Czy przyrost b-HCG prawidłowy?
Witam, ostatnią miesiączkę miała 24.07. B-HCG 9.07 wynosiła 59249, natomiast 12.07 - 78104. Wg USG robionego 9.07 pęcherzyk ciążowy wynosił 18 mm co odpowiadało 6t 2d, nie było widać jeszcze zarodka. Moje pytanie: czy przyrost b-HCG nie jest za mały i czy nie powinien być już widoczny zarodek?

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania
Dziękujemy za zadanie pytania.
Niestety nie możemy odpowiedzieć na Twoje pytanie, ponieważ dotyczy prośby o interpretację wyników badań, co przekracza kompetencje naszego portalu. Skonsultuj swoje wyniki badań ze swoim lekarzem prowadzącym, który znając Ciebie i przebieg Twojej ciąży będzie mógł właściwie ocenić Twój stan i rozwój dziecka.
Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.
Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl