Czy przyrost b-HCG prawidłowy?

Witam, ostatnią miesiączkę miała 24.07. B-HCG 9.07 wynosiła 59249, natomiast 12.07 - 78104. Wg USG robionego 9.07 pęcherzyk ciążowy wynosił 18 mm co odpowiadało 6t 2d, nie było widać jeszcze zarodka. Moje pytanie: czy przyrost b-HCG nie jest za mały i czy nie powinien być już widoczny zarodek?

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.

Niestety nie możemy odpowiedzieć na Twoje pytanie, ponieważ dotyczy prośby o interpretację wyników badań, co przekracza kompetencje naszego portalu. Skonsultuj swoje wyniki badań ze swoim lekarzem prowadzącym, który znając Ciebie i przebieg Twojej ciąży będzie mógł właściwie ocenić Twój stan i rozwój dziecka.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl