Czy przyrost bHCG jest prawidłowy na początku ciąży?

Witam Żona była u ginekologa(dwie kreski na teście). Kazał zrobić badanie beta HCG.Pierwszy wynik(17.02.2017)-3539.Kolejny(23.02.2017)-20874mIU/ml.Lekarz ocenił na podst. USG ciążę na 3-4 tydz.(coś widać,ale to jeszcze za mało)Czy powinniśmy się martwić?

Na chwilę obecną nie ma powodu do niepokoju. Dopiero następne badania poziomu betaHCG oraz USG określą czy rozwój ciąży jest prawidłowy, czy pojawi się prawidłowy zarys zarodka z biciem serca. To zbyt wczesny okres ciąży na bezpośrednie i ostateczne osądy.