Czy przytyję, jedząc makaron i ryż?

Witam, przeczytałam różne informacje w internecie na temat diet po których można przybrać na wadze. Mam wagę prawidłową, ale bardzo chciałabym przytyć. Moje pytanie brzmi czy jeśli oprócz standardowych posiłków jadłabym makaron lub ryż pomiędzy nimi tak żeby nigdy nie czuć głodu, przytyłabym? I czy byłoby to rozsądne i zdrowe?

Witam
Każde podniesienie kalorii będzie powodowało tycie ryżem i makaronem również, ale polecam zdrową dietę ułożoną przez dietetyka aby później nie było problemów w druga stronę.