Czy przyznać się przed ginekologiem do masturbacji?

co powiedzieć u ginekologa? wybieram się pierwszy raz d ginekologa, tylko nie wiem co odpowiedzieć gdy zapyta o współżycie. bo seksu nigdy nie uprawiałam, ale bardzo często się masturbuję. ostatnio masturbowałam się... bananem (w prezerwatywie) i gdy wyciągnęłam to na prezerwatywie było trochę krwi i trochę bolało mnie krocze, nawet na drugi dzień przy siedzeniu. dałam radę włożyć go tylko na 11 cm bo dalej odczuwałam straszny ból. co w tym przypadku mam powiedzieć? że współżyję? bo o masturbacji trochę głupio mi mówić, bo po tym krwawieniu podejrzewam że błony już nie mam. i czy w takim przypadku może mi zrobić cytologię?

Droga Pani,
przede wszystkim zadaniem lekarza nie jest ocenianie pacjentów, a pomoc im na podstawie przeprowadzenia dokładnego wywiadu medycznego. Dlatego ważne, by rozmawiała Pani z nim szczerze, tylko wtedy będzie w stanie rzetelnie Pani pomóc.
PS A do masturbacji są wygodniejsze przedmioty od banana. Może proszę rozejrzeć się za wibratorem. Będzie bezpieczniej i prawdopodobniej przyjemniej.
Pozdrawiam, Radosław Krąpiec, psycholog