Czy psycholog pomoże pozbyć się lęku przed dentystą?

Mam 23 lata i jestem w 4 miesiacu ciaży. Mam rozległa prochnice i paniczny strach przed wszystkim co zwiazane z dentysta. Kilka razy juz ucieklam spod gabinetu stomatologicznego (cala sie trzese, robie czerwona na twarzy i wpadam w placz ) moje pytanie jest takie czy psycholog pomogl by mi przelamac strach lub czy w mieście Łodzi istnieje stomatolog z dobrym podejsciem do pacjenta i leczy na NFZ ?

Szanowna Pani,

z całą pewnością. Potrzebuje Pani psychologa pracującego w nurcie poznawczo-behawioralnym. Kilka sesji powinno dostarczyć Pani wiedzy, której obecnie Pani potrzebuje.

Trzymam kciuki!
Magdalena Nagrodzka
PSYCHOLOG KLINICZNY, PSYCHOTERAPEUTA, COACH
www.nagrodzkacoaching.pl

Witam Panią
Tak. Zachęcam też Panią do terapii psychologicznej,
która jest najskuteczniejszym sposobem dotarcia
do przyczyny Pani lęków i znalezienia właściwego
rozwiązania problemu .
Pozdrawiam serdecznie