Czy psycholog pomoże zapomnieć o byłym chłopaku?

rozstałam się z moim partnerem po 3 latach, przez kłótnie a on zaraz poznał nowa dziewczynę z którą dobrze mu się rozmawia,ale pocałował się z nią. Chciałam mimo tego odbudować ten związek, ale powiedziałam ze musi zerwać z nią kontakt. Ale on nie chce z nią urwać kontaktu a do mnie nie chce wracać.ciągle przeglądam nasze zdjęcia,patrzę na telefon bo może napisze.Prawie nie jem, siedzę w domu,biorę tabletki na uspokojenie i z nerwów drapie się mocno, bije się.Powinnam iść do psychologa? nie radzęsobie

Witam Panią
Wchodząc w bliski związek z drugą osobą wydaje nam się,
że nasza miłość wystarczy, żeby nasz związek był szczęśliwy.
Niestety, czasami zdarza się inaczej.
Rozstanie z ukochaną osobą należy do najbardziej
bolesnych wydarzeń w życiu człowieka.
Zwykle całkowicie dezorganizuje życie.
Zazwyczaj niesie za sobą złość, niepokój,
frustrację, poczucie zwątpienia, poczucie odrzucenia,
poczucie rozpadu wewnętrznego, poczucie
osamotnienia, utratę pewności siebie
oraz poczucie niskiej wartości a nawet depresję.
Zdrada, której dopuścił się Pani partner, zburzyła Pani
świat, obniżyła znacznie Pani samoocenę,
spowodowała utratę poczucia bezpieczeństwa,
zrodziła poczucie poniżenia, przygnębienia…
Dlatego zachęcam Panią do skorzystania z pomocy psychologa.
Odpowiednia terapia psychologiczna pozwoli Pani
spojrzeć na siebie i ten związek z odpowiedniej
perspektywy, a także wzmocnić poczucie własnej
wartości i odzyskać równowagę wewnętrzną,
dzięki czemu Pani życie nabierze sensu
i odzyska Pani radość życia.
Gdyby chciała Pani ze mną porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl

Witam,

Zmaga się Pani teraz z bardzo trudnymi emocjami w dużym nasileniu. Ma Pani poczucie bezsilności w związku z rozpadem relacji z chłopakiem, czuje się Pani zagubiona. Zachęcałabym Panią do rozmowy z psychologiem, aby mogła Pani w sposób niezagrażający Pani zdrowiu przejść przez ten trudny moment.

Pozdrawiam serdecznie,
Aleksandra Korotko
www.bezproblemowo.pl

Witam, rozstała się Pani z partnerem po 3 latach, wciąż przeżywa to rozstanie. Nieradzi sobie Pani emocjonalnie z tą sytuacją, więc wizyta u psychologa jest dobrym pomysłem. Przesyłam link do strony, gdzie znajdzie Pani placówki NFZ: https://zip.nfz.gov.pl/GSL/. Jeżeli potrzebuje Pani dłuższej rozmowy proszę skorzystać z telefonu zaufania: http://www.psychologia.edu.pl/kryzysy-osobiste/telefon-kryzysowy-116123.html
Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
psycholog
rejestracja@psycholognowacka.pl
www.psycholognowacka.pl

Witam serdecznie,

Opowiada Pani o relacji, która jest nadal dla Pani ważna. Nie da się od tak zapomnieć o osobie, do której coś się czuje, z którą coś nas łączyło.
Warto, by w takim trudnym okresie swojego życia, gdy przeżywa Pani żal po stracie, dała Pani sobie możliwość uzyskania pomocy i wsparcia. To czas, który niesie ze sobą dużo napięcia, negatywnych emocji, napięć. Stąd liczne niepokojące zachowania.
Warto zgłosić się do psychologa/psychoterapeuty. Ludzie nie są robotami, które da się zaprogramować. Trzeba to przejść - w pełni pozwalając sobie na wszystkie doświadczane emocje.

Zapraszam na rozmowę,
Pozdrawiam serdecznie,
Magdalena Rachubińska
PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA