Czy puls w granicach 70-95 może być spowodowany siedzącym trybem życia?

Czy puls w granicach 70-95 może być spowodowany siedzącym trybem życia ? Prawie wcale nie uprawiam sportu. Posiadam siedząca prace. Jeśli zacznę biegać, chodzić na siłownie puls ulegnie normalizacji? Czuje się dobrze, wyniki sa ok. W sumie nigdy nie badałem potasu we krwi, mogę go zacząć przyjmować profilaktycznie przez jakis czas?

Lek. Paweł Szadkowski

Jeśli nie badał Pan poziomu potasu, proszę na własną rękę go nie przyjmować. Pański puls jest w normie.