Czy pusty pęcherzyk daje szanse na ciążę?

witam potrzebuje porady! ostatnia miesiaczke mialam 10.04.2017( regularne co 29dni) (19.04.2017) bylam u ginekologa stwierdzil pecherzyk a ciaza wygladala na 4tydzien a nie na poczatek 6tygodnia.. .. moze jeszcze bardzo wczesna ciaz.... 01.06.2017 bylam na kolejnym usg juz w szpitalu dalej pusty pecherzyk a to juz 7tydzien 2dzien.. mam czekac kolejne 2 tygodnie... jest jakas szansa ze wszystko bedzie dobrze/???? bardzo sie stresuje blagam o szybka odpowiedz.. pozdrawiam..

Niestety jeśli w 7 tygodniu ciąży nie stwierdza się zarodka w pęcherzyku ciążowym szansa na prawidłową ciążę jest znikoma.