Czy rak jelita grubego jest wyleczalny?

Witam. Mam pytanie jaka jest szansa na wyleczenie raka odbytu? Moja mama na niego zachorowała mówi, że pierwsze objawy miała ok. pół roku temu, prawdopodobnie niedawno dostała wyniki i się potwierdziło. Ma hemoroidy odkąd mnie urodziła. Mówi, że boli ją gdy siedzi, gdy załatwia sprawy fizjologiczne w kale ma krew. Ale moje pytanie jest takie jaka jest szansa na wyleczenie tego raka? Dodam że guza mama ma już poza odbytem wielkości zakrętki od wody mineralnej. Jaka jest szansa? Proszę szczerze.

Witam , na jakiej podstawie twierdzi Pani , że jest to rak? Czy były badania obrazowe?Czy była biopsja?Czy jest wynik badania histopatologicznego? GENERALNIE: Rak jelita grubego jest wyleczalny w zależności od jego typu oraz (najważniejsze) stopnia zaawansowania klinicznego. Opisane przez Panią dane nie są wystarczające do podania konkretnej odpowiedzi co do szans!!! PROSZĘ O WIĘCEJ DANYCH , pozdrawiam , zż