Czy regularne picie wody spowoduje wzrost wagi?

Przez ostatnie miesiące unikalem picia wody, a jak juz ja wypilem to wszystko zwracalem. Niestety schudlem ok 6 kg. Czy jak teraz zaczne regularnie pić wodę to moja waga znacznie wzrośnie?

Dzień dobry,

masa ciała może wzrosnąć jeżeli Pana organizm jest teraz odwodniony. W tym przypadku gdy zacznie Pan pić więcej wody organizm zacznie nią wypełniać komórki i stąd można zaobserwować niewielki wzrost masy ciała.

Jeżeli chciałby Pan przytyć np. w mięśnie to warto się zgłosić po poradę do dietetyka.

Pozdrawiam

Odchudzanie się przez utratę wody, to głupota. Przy normalnym nawadnianiu (dla dorosłych ok. 30ml. kg m.c.) łatwiej się odchudzać, ponieważ wszystkie przemiany w organizmie zachodzą szybciej. Pozdrawiam