Czy ręka będzie w miarę sprawna?

witam, 18 lutego uległam wypadkowi i z opisu rezonansu magnetycznego wynika, że złamałam rękę - "w obrębie przynasady kości promieniowej poprzeczne pasmo szer. 7mm odpowiadające zmianom obrzękowym - zmiany pourazowe w obrębie kości promieniowej - obraz złamania. W skanach pilotowych bez cech przemieszczenia odłamów". Mam założoną szynę gipsową z ujęciem kciuka (było podejrzenie złamania kości łódeczkowatej, nie zlecono rtg ze względu na podejrzenie ciąży) Moje pytanie brzmi ile muszę nosić tę szynę, czy po jej zdjęciu jest wymagana rehabilitacja, czy ręka będzie w miarę sprawna? z góry dziękuję za odp. pozdrawiam, judyta

Lek. Tomasz Budlewski

proszę kierować się zaleceniami lekarza ortopedy zaopatrującego złamanie.