Czy rekonstrukcja palca po takim czasie jest możliwa?

Witam, jakieś 15 lat temu przeciąłem szkłem "ścięgno zginacza długiego kciuka". Oczywiście od tego czasu palca na ostatnim zgięciu nie mogę zginać. Czy jest możliwa jego rekonstrukcja po tak długim czasie i jeśli tak to gdzie powinienem się z tym zgłosić. Pozdrawiam.

Proszę zgłosić się do chirurga dłoni. W międzyczasie dobrze jest uruchamiać istniejące zakresy ruchu aby spróbować uaktywnić działające mięśnie. Należy ćwiczyć palce, dłoń i nadgarstek.
Pozdrawiam, Paweł Czarnocki

Witam , proponuję uzyskać od lekarza rodzinnego lub chirurga w rejonie skierowanie do Kliniki Chirurgii Ręki w Szpitalu im.Orlowskiego w W-wie na ul.Czerniakowskiej! z.żurawski