Czy rodzynki należą do grupy produktów dobrze wpływających na perystaltykę jelit?

Witam. Rodzynki mogą wpływać na poprawienie perystaltyki, jednak warto pamiętać że są one produktem wysokokalorycznym dlatego powinny być spożywane w ograniczonych ilościach. Po więcej porad zapraszam na www.diet-coaching.xaa.pl Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska