Czy równocześnie z Eliceą mogę doraźnie przyjmować lek Nasen?

Od około dwóch miesięcy przyjmuję lek Elicea zalecony przy tężyczce (10mg codziennie rano). W związku z silnym i długotrwałym stresem, od pewnego czasu wróciły problemy ze snem (problem z zaśnięciem a później kilkukrotne wybudzanie się w nocy) co powoduje dokuczliwą 'niemoc' w ciągu dnia, brak energii, problem z koncentracją. Czy równocześnie z Eliceą mogę doraźnie przyjmować lek Nasen?

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

Mam mało danych.
Zaprezentowane przez Panią symptomy (zgodnie z Pani relacją) wskazują na odpowiedź Pani organizmu na przewlekający się stres, co wymagałyby osobistego skontaktowania się z Poradnią Zdrowia Psychicznego, celem diagnostyki symptomatycznej oraz ewentualnego psychoterapeutycznego leczenia.

Chcę Pani powiedzieć, że mówienie o swoich uczuciach/obawach likwiduje stres, dlatego tak ważnym jest by mieć chociaż jedną bliską, zaprzyjaźnioną i życzliwą Osobę, godną zaufania, by można było powierzyć swoje najskrytsze myśli, nie obawiając się, że będzie to wykorzystane...

Proszę nie czekać, objawy samoistnie nie miną.
Odpowiadając konkretnie na Pani pytanie, zachęcam Panią do skonsultowania pytania, z Lekarzem prowadzącym Panią
i do rozważenia konsultacji specjalistycznej, co przełożyłoby się na znaczącą poprawę w radzeniu sobie se stresem oraz w osiągnięciu wysokiego zadowolenia z codzienności.

Gdyby miała Pani życzenie rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu via Skype.

Serdeczności i tylko satysfakcjonującej codzienności Pani życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605