Czy rozłąka pomoże związkowi?

Zostałam wplątana w pułapkę. Mój partner, z którym jestem 4 lata wie, że do zdrady w sensie zbliżenia seksualnego nie doszło. Kocha mnie sam mi to powiedział, chciał zakończyć ten związek, ale po rozmowie ze mną wysłuchaniu mnie nie mógł tego z siebie wydusić. Wspólnie postanowiliśmy, że damy sobie czas na ochłonięcie, ale dla osoby, która czeka na decyzję partnera, a bardzo Go Kocha taki czas oczekiwania jest niezwykle trudny. Czy jednak pomoże mu to/ naszemu związkowi, czy taka rozłąka pomoże?

Rzeczywiście jest to trudna sytuacja- wiele różnych sprzecznych uczuć, pragnień oraz pewien chaos w relacjach. Jeśli chcą Państwo być razem warto wziąć odpowiedzialność za swoje działania i wspólnie pracować nad odbudowaniem zaufania i bliskości w relacji. Można także skorzystać z pomocy psychologa zajmującego się terapią par i małżeństw.

Witaj! Mam prośbę, spróbujcie udać się do psychoterapeuty lub coacha dla par. Osoba trzecia przeanalizuje wasz związek i problemy. Myślę, że jest to najlepsza forma rozwiązania problemu bo rozłąka może zadziałać w różny sposób - może zaszkodzić i pomóc. Wszystko zależy od przypadku.

Ja zapraszam Państwa na terapię par przy pomocy internetu. Możemy porozmawiać o kosztach. Udzielę również bezpłatnej porady i postaram się Was ukierunkować.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do kontaktu.
http://psychopedagog.eu

Witam. To sprawa indywidualna. Krótka rozłąka jednemu pomoże drugiemu nie. Rozumiem, że partner czuje się skrzywdzony. Warto zadbać o trwanie związku poprzez pomoc negocjatora rodzinnego, psychologa par. Powodzenia