Czy rozmiar pęcherzyka ciążowego jest prawidłowy?

Witam, ostatnia miesiączka 29 września (cykle nieregularne, zazwyczaj 40 dniowe) Wczoraj badanie USG, wykazuje: GS 20,3mm (6t4d) CRL 2,8mm (5t6d) uwidoczniono serce zarodka FHR - Pęcherzyk żół. 3,9nb mm Czy pęcherzyk ciążowy nie jest zbyt duży w porównaniu do zarodka? czy zarodek nie jest zbyt mały na ten tydzień ciąży? Beta wykonywana 4 dni wcześniej prawidłowa (przyrost ok 130% w ciągu 48h). Jestem po poronieniu zatrzymanym w 8t.c. (w sierpniu 2017 miałam zabieg). Proszę o interpretację.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna dalsza obserwacja. ciężko w tym momencie przewidzieć dalszy przebieg, proszę być dobrej myśli.