Czy różnorodny rytm wypróżnień jest normalny?

Wszystko to co zrobiłem, robię i zrobię, może być spowodowane przez kogoś innego. Witam. Czy różnorodny rytm wypróżnień jest normalny? Przykładowo: innym razem stolec oddawany jest co 24h, innym razem co 18h, a innym co 48h. Czasami zmieniona jest też jego konsystencja. Innym razem jest taki jak być powinien (tak mi się wydaję), a innym razem jakby za rzadki. Jest to normalne? Mogłem coś pomylić, przekręcić, ale czy na podstawie tego opisu, wysuwa się jakiś niepokojący wniosek?

Lek. Katarzyna Szymczak

Opis nie budzi niepokoju, rytm wyproznien może mieć związek z dietą. Jeśli nie ma krwi, śluzu, spadku masy ciała to raczej nie ma powodu do niepokoju.
Pozdrawiam