Czy rozpoczęcie terapii lekami Sastium i Pramolan ma związek z gorączką?

Psychiatra przepisał mi dwa leki - sastium oraz pramolan na depresję i lęki uogólnione. Pierwszego dnia zjadłem 25mg pierwszego i 50mg drugiego, a w nocy pojawiła się gorączka która trochę spadła w ciągu dnia i znowu wzrosła pod wieczór. Czy jest to zbieg okoliczności czy rozpoczęcie terapii tymi lekami mogło mieć wpływ na gorączkę?

Dzień Dobry Panu :)

Opisany objaw może wskazywać na odpowiedź Pana organizmu na
zaleconą farmakoterapię.

Proszę skonsultować symptom z Lekarzem prowadzącym.
Warto byłoby rozważyć psychoterapię (równolegle z farmakoterapią} co byłoby efektywną formą terapii.

Z przesłaniem dla Pana pomyślności,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605