Czy rumień można zmniejszyć rumień osoczem bogatopłytkowym?

Witam, Mam pytanie czy osocze bogatoplytkowe moze zredukować rumień? miałem juz 4 zabiegi laserowe u lekarza medycyny estetycznej i efektów nie widać.

Dzień dobry, osocze bogatopłytkowe nie służy do redukcji rumienia. W tym celu wykonuje się laseroterapię. W tej kwestii ważne jest doświadczenie lekarza, parametry i sprzęt. Jeśli chodzi o sprzęt polecam znaleźć klinikę która dysponuje sprzętem Alma Harmony z głowicą Dye vl. Można również wykonywać zabiegi z kwasem azelainowym, tutaj też jakość produktu musi być bardzo dobra aby efekty były zadowalające. Pielęgnacja domowa też jest istotna.

Pozdrawiam serdecznie