Czy rumień spowodowany popękanymi naczynkami może jednego dnia być bardziej widoczny?

witam . Czy rumien spowodowany popekanymi naczynkami moze jednego dnia byc bardziej widoczny a czasami wogole ? czy objawy tradziku rozowatego nasilaja badz ustepuja pod wplywem czynnikow takich jak temperatura powietrza itp ? chcialbym rowniez zapytac czy mozliwe jest bym mial popekane naczynka na twarzy co powoduje rumien , ale naczynka sa gleboko umiejscowione pod skora (albo normalnie jak u zdrowego czlowieka)dlatego nie widac tych charakterystycznych pajaczkow ?przepraszam za wiecej niz jedno pytanie ,ale musze zapytac czy podczas choroby /przeziebienia objawy tradziku naislaja sie ?dziekuje i pozdrawaim

Dzień dobry,

Rumień może jak najbardziej się nasilać pod wpływem zmian temperatury (słońce, sauna, gorące napoje itp). Warto stosować kosmetyki dedykowane właśnie do cery naczyniowej, unikać opalania, koniecznie stosować kremy z wysokim filtrem ochronnym. Aby zredukować rumień polecam serię zabiegów laserowych (np laserem KTP Gemini, który jest dedykowany do naczyń płytko położonych na twarzy).

Pozdrawiam serdecznie.