Czy rumienie pod pachami mogą mieć związek z stosowaniem leku Izotek?

Od ponad 3msc biorę izotek..oczywiście jak wiadomo lek ma wiele skutków ubocznych,min.alegia,świerzb etc.Od ponad 3 tyg zauważyłam pod pachami rumień,który jest bardzo uporczywy gdyż swędzi okropnie,co prawda już swędzenie nie jest takie jak na początku to i tak jest to bardzo wkurzające.Dodatkowo pod pachami zauważyłam czerwone kropeczki,co nie wygląda estetycznie..Myślicie,że to przez ten lek?Jak się tego pozbyć?

Lek. Tomasz Budlewski

Przede wszystkim udac się do lekarza dermatologa zlecającego powyższy lek lub do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można zalecic odpowiednie dalsze postepowanie