Czy rurki do odgazowania maluszka są bezpieczne?

Witam, mój synek ma 4 tygodnie i problemy z brzuszkiem. W ciagu dnia puszcza normalnie bączki ale wieczorem (najcześciej-czasem wcześniej) ma już z tym problem, nie ma kupki i bqrdzp płacze. Teściowa jest pielęgniatka i pracuje z dziećmi, dała nam rurki do odgazowania maluszka (razem z żelem). Chciałabym poznać opinie na ten temat, czy jest to bezpieczne i skuteczne? Pozdrawiam Ania

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że tak jeżeli oczywiści są zastosowane w należyty sposób, po za tym sądzę że Teściowa ma doświadczenie w takim postępowaniu aczkolwiek warto jest udać się do lekarza pediatry aby po badaniu móc coś więcej powiedzieć.