Czy Rytmonorm, SotaHEXAL można stosować długoterminowo?

Czy Rytmonorm,SotaHEXAL można stosować długoterminowo,biorąc jednocześnie te leki.Wcześniej stosowałem Chinidinum,efekt był lepszy,jaki lek jest dostępny na rynku o podobnym działaniu?Mam problem z rzuceniem palenia papierosów,może jakaś podpowiedz,jak to rozwiązać,wiem że przy arytmii nie powinno się palić. Dziękuję i Pozdrawiam,Leszek

Czy Rytmonorm,SotaHEXAL można stosować długoterminowo,biorąc jednocześnie te leki.
- Można.
Mam problem z rzuceniem palenia papierosów,może jakaś podpowiedz,jak to rozwiązać.
- Palenie to trucie własnego organizmu, przy chorobie serca jest to zachowanie autoagresywne. Trzeba zacząć myśleć.