Czy ryzyko ciąży jest prawdopodobne?

Witam. 26.11 skończyła mi się miesiączka. 5-6.12 wraz z chłopakiem uprawialiśmy petting. Nie mam pewności, ale załóżmy gdyby mój chłopak w trakcie zabawy dotknął palcem preejakulatu a następnie wprowadziłby go do pochwy to czy w owej sytuacji możliwa jest ciąża??

Lek. Magdalena Pikul

Witam. W opisanej sytuacji prawdopodobieństwo ciąży jest bliskie zero.