Czy ryzyko ciąży po pettingu jest wysokie?

Witam. Ostatnio jak byłam u mojego chłopaka, trochę się pieściliśmy. On robił mi ''palcówkę'', a ja dotykałam jego penisa. Wyczulam jak wydziela mu się z penisa ten płyn preejakulacyjny, on się chyba tak nazywa. Spermy nie było! Na sam koniec chłopak dotykał penisem mojej waginy, ale nie wszedł we mnie. Nie uprawiamy seksu, więc się nie zabezpieczam (nie biorę tabletek ani nic). Dodam, że byłam 2 dni po okresie. Czy jest możliwość, że zaszłam w ciążę?
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Szanowna Pani,

jeśli sytuacja wyglądała dokładnie, jak ją Pani opisała, to ryzyko ciąży jest minimalne.