Czy są inne choroby powodujące takie zaburzenia?

Witam dziś miałąm przykrą dolegliwość a mianowicie zygzaki świecące kolorowe nasuwające się tak jak by z boku przed oczami były dosyć dużych rozmiarów oraz przez cały dzień pobolewała mnie głowa .Dodam że cierpię na nerwicę lękową . Przeczytałam że to może być objaw migreny , czy są inne choroby powodujące takie zaburzenia. ?

Tak, są. Ale najlepiej będzie udać się do lekarza poz po diagnozę w Pani przypadku zamiast "gdybać" i szukać informacji w internecie. Dzięki temu nie będzie się Pani narażać na niepotrzebny stres. Pozdrawiam