Czy są jakieś domowe sposoby, żeby palce przestały być zdrętwiałe?

Witam od jakiś 2-3 tygodni bez przerwy mam zdrętwiałe 2 palce serdeczny i mały w lewej dłoni, czasem czuje też mrowienie i drętwienie całej dłoni i przedramienia. Czucie mam normalne (ciepło, zimno, ból). Nie doznałam też żadnego urazu, jestem migrenowcem. Niestety przez wzgląd na moją pracę nie mam nawet kiedy iść teraz do lekarza rodzinnego nie mówiąc już o jakimś prześwietleniu. Co może być tego przyczyną? Czy są jakieś domowe sposoby żeby palce przestały być zdrętwiałe?

Witam!
Wygląda to na zespół cieśni nadgarstka, prawdopodobnie najbardziej dotyczy to nerwu łokciowego. Wskazane EMG z przewodnictwem nerwowym. Jeżeli rzeczywiście jest to zespół cieśni to leczenie jest chirurgiczne. Póki co można stosować preparaty witaminowe, okłady rozgrzewające, zewnętrznie Voltaren lub inny preparat.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.