Czy są jakieś tabletki wywołujące przyspieszenie wytrysku?

Witam . Mam takie nietypowe pytanie. na które nie mogę znalez odpowiedzi otóż mój partner ma problem z wytryskiem tnz. występuje on tylko podczas seksu oralnego a ja bym chciała by podczas normalnego seku się to udawało czy są może jakieś tabletki wywołujące przyśpieszenie wytrysku? nie ukrywam że myślimy też o dziecku ale oralnie nie jest to takie proste.... poza tym nie chcę żeby to było aż tak zaplanowane... Proszę o odpowiedz na m-eila . Z góry dziękuje.

Może to nie do mnie pytanie, ale chciałbym zaproponować, by porozmawiali Państwo o dziecku. Problem partnera można rozumieć jako ochronę przed zajściem w ciążę.

Jest to nierzadki problem w gabinecie lekarza seksuologa, choć rzadszy od wczesnego wytrysku.
Problem danej Pary wymaga indywidualnej analizy i ustalenia sposobu postępowania.
Nie ma w Polsce leku z zarejestrowanym wskazaniem: przyspieszenie wytrysku męzczyzny.
Bardziej jest to problem psychologicznych uwarunkowań na bodźce, ale bywa problem intrapsychiczny, np. podświadomy lęk przed prokreacją ze strony mężczyzny.
Zachęcam do wizyty u seksuologa-psychologa. Warto nie zwlekać ze względu na planowanie potomstwa.
Pozdrawiam.