Czy są jakieś zabiegi, które mogą usunąć popękane naczynka pod brwiami i na powiekach?

Jest kilka metod, nalezy jednak skonsultować się ze specjalistą, który wybierze najlepszą z nich oraz przede wszystkim dobierze właściwą moc i częstotliwość do tego typu zabiegu aby był on nie tylko skuteczny ale tez bezpieczny.