Czy są jeszcze jakiekolwiek szanse na ciążę?

10marca ostatnia miesiączka od około 2 tyg brałam duphaston bo podejrzewany ciąża niestety z bhcg 60 po 48h zrobiło się 43 więc pewnie już żadnych szans. Lekarz kazlal odstawić lek. Pytanie ile mam czekać aż zacznie się coś dziać? Czy są jeszcze szanse że jednak stanie się cud? Owulacja była około 26 marca

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Proszę pozostać przez najbliższe tygodnie w kontroli ginekologicznej. Pozdrawiam.