Czy są leki antydepresyjne i przeciwlękowe, które można stosować przy jaskrze?

Witam Choruje na depresje ,lęk uogólniony i PTSD . Te zaburzenia pojawiły się przez rzadką chorobę neurologiczną zwaną Syndrom Visual Snow. Mam również podejrzenie jaskry . Jakie leki można stosować przeciwdepresyjne ? Z tego co czytam leki SSRI lub SNRI nie można stosować w jaskrze. Czy są jakieś leki antydepresyjne i przeciwlękowe że można stosować przy jaskrze?

Dzień Dobry Panu,

Zaprezentowane przez Pana wątpliwość, sugerowałabym by skonsultował Pan osobiście z Lekarzem (Psychiatrą) prowadzącym Pana, by zaordynował dla Pana najbardziej efektywne leczenie.

Życzę Panu pomyślności w codzienności,
rena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605

Oczywiście są takie leki które lepiej lub gorzej łączy się z innymi preparatami decyzję powinien podjąć okulista wraz z psychiatrą