Czy są metody leczenia międzybłoniaka opłucnej C45 poza chemioterapią i naświetleniami paliatywnymi?

Witam Państwa.Czy są metody leczenie międzybłoniaka opłucnej C45 poza chemioterapią i naświetleniami paliatywnymi?Dodam ze stadium choroby najgorsze bo wstępnie 3cie.. po 5ciu cyklach chemioterapii i naświetlaniu paliatywnym. Jest w naszym kraju klinika lub za granicą , która podejmie się wycięcia tego nowotworu z opłucna pomimo rozsiewu do węzłów i obu wnęk?

Witam , przypadek jest bbb.trudny,gdyż trudno oczekiwać leczenia radykalnego po wykorzystaniu wszystkich form leczenia z naświetlaniem paliatywnym włącznie!!! z.żurawski