Czy są przeciwwskazania do zajęć Body Space?

Witam, W najbliższym czasie planuję rozpocząć zajęcia Body Space, które jest spacerem w podczerwieni z podciśnieniem. Przeciwwskazania do rozpoczęcia treningu to m.in. żylaki (głównie chodzi o nogi, które są umieszczone w specjalnej kapsule i to na nie najbardziej oddziałuje podczerwień) Czy w przypadku nawracających hemoroidów nie mogę podjąć się tych zajęć? Jestem po bliźniaczej ciąży, w której cierpiałam na zaparcia i stąd pojawiły się hemoroidy. Nie są uciążliwe, nie odczuwam dyskomfortu. Po prostu czasem się pojawiają, gdy wymyślę kolejną dietę cud i metabolizm zaczyna się blokować, a co za tym idzie pojawiają się zaparcia, a w konsekwencji hemoroidy. Będę wdzięczna za informację. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że również są przeciwwskazaniem. proszę kierować się zaleceniami lekarza rodzinnego,