Czy są przypadki, że węzły chłonne są tak widoczne i występują w tym miejscu?

Dzień dobry. Mam 26lat. Nie wiem czy mam się czym martwić ale na szyi po lewej stronie ale bardziej za uchem po środku szyi mam guzek (węzeł chlonny). To nie boli ok 1cm jak dotyka to mogę w jedną i Drugą stronę lekko przesunąć. Problem w tym że mam to odkąd pamiętam. Bardzo długo. Czy są przypadki że węzły chłonne są tak widoczne i występują w tym miejscu? I można je mieć tak przez całe życie?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna weryfikacja kliniczna proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego