Czy są szanse, że mój palec będzie wyglądał normalnie?

Dzień dobry W czerwcu ubiegłego roku na skutek przytrzaśniecia straciłem paznokieć na środkowym palcu. Po upływie około 3 miesiecy paznokieć zaczął sie pojawiać lecz niestety do tej pory rośnie tylko z boku po lewej stronie. Chciałbym sie dowiedzieć czy są szanse, że mój palec bedzie wyglądał normalnie czy jednak bede musiał sie pogodzić z obecnym jego wyglądem. Dla lepszej oceny sytuacji dołączam zdjęcie. Z góry dziekuję państwu za odpowiedź! https://zapodaj.net/7baaf639302f6.jpg.html

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli doszło do uszkodzenia macierzy paznokcia może być tak że tak już pozostanie aczkolwiek konieczne jest ocena w bezpośrednim badaniu przez lekarza dermatologa