Czy są tabletki na chrypkę, które sprawią, że nie stracę głosu?

Witam serdecznie. Ostatnio jestem trochę przeziębiona, jednakże martwi mnie iż zaczyna się u mnie chrypka, zazwyczaj w takich okolicznościach tracę głos po kilku dniach i w ogóle nie mogę mówić. Rozumiem, że z tym problemem należy się udać do lekarza, czy jest jednak jakiś skuteczny sposób, który pomoże mi uniknąć całkowitej utraty głosu? Biorę tabletki na gardło, piję ciepłą lub letnią herbatę, wdycham gorącą parę z tymiankiem. Czy są tabletki na chrypkę, które sprawią, że nie stracę głosu?

Piotr Pilarski

Aby odpowiedzieć na to pytanie należy poznać odpowiedź co jest przyczyną Pani dolegliwości. Sugeruję wizytę u laryngologa.

Pozdrawiam.