Czy są to normalne dolegliwości spowodowane pierwszym stosunkiem?

Dzień dobry, mam 20 lat, 17 sierpnia po raz pierwszy odbyłam stosunek ze swoim partnerem. Był to ostatni dzień okresu, plamienie było już znikome. Podczas stosunku tylko przez chwilę odczuwałam niewielki dyskomfort, krwawienie po przerwaniu błony nie było obfite. Dzisiaj 4 dni po stosunku odczuwam ból podbrzusza podobny do tego podczas okresu oraz zauważyłam śluz o brązowym zabarwieniu. Moje pytanie brzmi, czy są to normalne dolegliwości spowodowane pierwszym stosunkiem czy może implantacja?

Lek. Katarzyna Szymczak

Taki dolegliwości mogą występować po pierwszym stosunku, w razie ich utrzymywanie wskazana kontrola u gienekologa.
Pozdrawiam