Zapytaj lekarza

1 , 0 1 6 , 8 3 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy są to objawy białaczki?

Witam, mam 24 lata. Pracuję za granicą, często zmieniam miejsce zamieszkania, ok 5 razy do roku jeżdżę tam i z powrotem. Od kilku miesięcy strasznie przerzedziły mi się włosy, rozdwajają mi się paznokcie, ciężko regeneruję siły, jestem ciągle zmęczona, blada. Z  jednej choroby wpadam w drugą - z zapalenia oskrzeli, w zapalenie pecherza, nerek, a teraz już trzeci raz mam zapalenie oskrzeli w ciągu 3 miesięcy. Nie zauważyłam siniaków na ciele ani krwawienia z dziąseł, natomiast lekkie krwawienie z odbytu się zdarza. Staram się odżywiać dobrze i zdrowo, jadam owoce, warzywa, mięso, nabiał, wspomagam się witaminami na włosy i paznokcie. Zażywam magnez, żelazo, zażywam nawet tran. Wszystko stosuję przez ok.  3 miesiące, a efektów brak. Proszę o pomoc, już nie wiem, co mam robić ze swoim organizmem.

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Redakcja abcZdrowie
79 poziom zaufania

Dziękujemy za zadanie pytania.

Opisane przez Panią objawy nie są specyficzne i mogą wynikać z różnych przyczyn. Najlepiej byłoby gdyby odwiedziła Pani lekarza rodzinnego, który Panią zbada i zaleci podstawowe badania (morfologia krwi, OB) oraz w razie potrzeby skieruje na dalszą diagnostykę do specjalisty.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.
Z wyrazami szacunku,

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy