Czy sącząca się ropa jest spowodowana resztkami jedzenia?

Witam 4 dni temu miałam usuwana dolna 5. Od wczoraj w ustach czuje nieprzyjemny posmak. Dodam iż w zembodół wchodziły mi resztki jedzenia których nie mogłam wydostać ponieważ były za głęboko. Czuję lekko ból w żuchwie . Czy sączaca się ropa jest spowodowana resztkami jedzenia czy to może jakaś infekcja ?

Tak; z dużym prawdopodobieństwem objawy,które Pani podaje są spowodowane resztkami jedzenia.Należy zgłosić się na wizytę kontrolną i stosować się do zaleceń lekarza.