Czy schizofrenia paranoidalna musi objawiać się omamami słuchowymi?

Leczę się od kilku lat .Mam stwierdzoną schizofrenie paranoidalna F.20 przez jednego lekarza z przychodni potwierdzona w szpitalu na oddziale psychiatrycznym .Z innych pobytów jak i z pierwszego pobytu w szpitalu mam napisane na wypisie zaburzenia schizotypowe F.21a nie schizofrenie .W dzieciństwie natomiast miałam wpisane w karcie zaburzenia psychotyczne przemijające .F.23 Na komisji lekarskiej kierowałam się opinią lekarza z przychodni.Teraz zerwalam kontakt z tą przychodnia i leczę się u prywatnych specjalistów .Czuję że diagnoza schizofrenii nie do końca jest właściwa , ponieważ nigdy nie słyszałam głosów ,omamow słuchowych.Czy schizofrenia paranoidalna musi objawiać się omamami słuchowymi? Zawsze dokuczały mi lęki i depresja a także nieufność co do ludzi i obawy co do przyszłości.Martwie się że z powodu stwierdzonej choroby psychicznej mogę być w przyszłości ubezwłasnowolniona i zabiorą mi mieszkanie .Zależy mi na zmianie rozpoznania .Zaburzenia schizotypowe to bardziej zaburzenia osobowości mam też stwierdzony zespół uzależnienia od BenzodiazepinF.13.Jaka opinia o stanie zdrowia powinnam się kierować ?Jaka jest właściwa?

Możliwe zmiany po zabiegu, blizna, zrosty... Do omówienia z Psychiatrą leczącym, który Panią zna. , Do pełnej konsultacji wywiad, badanie , wyniki badań; ocena nastroju, snu; Ważny stan Pacjenta, schorzenia współistniejące, wyniki badań, leczenie, nastrój etc Pozdrawiam