Czy schorzenie ustąpi samoistnie po jakimś czasie?

Od 1 roku mam zamrożony bark, po 3-mies. intensywnej rehabilitacji mogę podnieść rękę do góry, ale ruch ręki do tyłu właściwie nie jest możliwy. Lekarz proponuje zastrzyki bezpośrednio w staw (niestety nie wiem dokładnie jakie), ale zastanawiam się czy jest szansa, że dalsza rehabilitacji pomoże lub, że to schorzenie ustąpi samoistnie po jakimś czasie?

Lek. Tomasz Budlewski

rok to dosyć sporo. proponuję kierować się zaleceniami lekarza badającego.