Czy schudnę, spożywając preparaty wspomagające?

Mam 18 lat i lekką nadwagę. Jakiś czas temu udało mi się schudnąć 12 kg. Zauważyłam, że ostatnio przybieram na wadze. Nie mogę przytyć kolejnych kilogramów. Brakuje mi silnej woli i nie potrafię powstrzymać się od jedzenia słodyczy i słonych przekąsek. Nie mam też dobrych warunków do ćwiczeń. Jestem pochłonięta nauką. Czy schudnę, jeśli będę zażywać tabletki z chitosanem, coś z fasolaminą, chrom i spalacze naraz? Oprócz tego brzuszki i przysiady co dzień?
18 LAT ponad rok temu

Witam!

Zasmucę Panią, ale wspomagacze, jak sama nazwa wskazuje, mają wspomagać odchudzanie, a nie je zastępować. Efekty będą widoczne po zastosowaniu diety redukcyjnej i wysiłku fizycznego. Większość osób, które zdecydowały się jedynie na przyjmowanie suplementów, niestety, skarżyła się na brak efektów. Proszę także zajrzeć do ulotek dołączonych do preparatów.
Producenci zazwyczaj podkreślają konieczność stosowania diety w czasie przyjmowania preparatów.

Pozdrawiam

PS Myślę, że 30 min. wysiłku fizycznego da dużo lepsze efekty.