Czy Scopolan może być brany z Mirtorem i Nasenem?

Witam, biorę Mirtor 15 mg i Nasen na noc. Ostatnio bardzo bolał mnie brzuch i wzięłam przepisany wcześniej lek Scopolan, zapominając o branych lekach i możliwości komplikacji. Czy powinnam zgłosić się do lekarza? Czy Scopolan może być brany z Mirtorem i Nasenem?

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani
Leki te nie powinny być brane razem. Proszę skonsultować się z lekarzem w celu ewentualnej zmiany leczenia.