Czy seks analny może zastosować seks pochwowy?

Od kilku lat uprawiałam z mężem seks analny.Raz na tydzień lub rzadziej.Odczucia miałam przy tym różne-raz mi się podobało a innym razem sprawialo ból.Od pewnego czasu widze,że męzowi tylko ten rodzaj seksu sprawia przyjemność.Prawie od razu chce już przejść do stosunku analnego,bo pochwowy już go tak nie podnieca.Bardzo jest mi z tego powodu przykro i od kilku miesięcy wcale nie uprawiamy seksu,bo nie chce już stosunków analnych(boje się konsekwencji zdrowotnych)i w ogóle żałuje ze się na nie zgodziłam,bo widze ze tylko tamta dzurka podnieca mojego partnera.ostatnio zauważyłam ze ogląda filmy pornograficzne z seksem analnym.jestem załamana,nie wiem czy nasze małżeństwo ma sens,skoro ja nie jestem w stanie zaspokoić potrzebmojego męza a on moich.ja chcę pieszczot,czułości,seksu pochwowego,oralnego.teraz jeszcze przez te filmy czuje się poniżona.czy jest możliwe ze seks analny jest az tak bardzo przyjemny dla mężczyzny.tylko raz rodziłam,więc nie wydaje mi się,żeby moja pochwa była aż tak lużna.proszę o porade.

Dzień dobry.

Proponuję spokojnie, nieoceniająco i ze zrozumieniem porozmawiać z mężem. Proszę przedstawić mu problem, powiedzieć o swoich wątpliwościach oraz potrzebach - w tym seksualnych.
Warto zapytać też męża o jego potrzeby i odczucia.

Ponadto zalecam Państwu wizytę u seksuologa.

Życząc udanego seksu,
Dariusz Pysz-Waberski
www.nadżycie.pl

Witam Panią Serdecznie,

Ma Pani prawo do wyrażania swoich potrzeb, co sprawia, a co nie sprawia Pani przyjemności.
Wskazana szczera, spokojna i otwarta, bez oceniania rozmowa z Mężem, jak się Pani czuje i jakie są Pani potrzeby naprawdę, bo być może Pani Mąż nie jest tego świadomy, bo być może nie rozmawiacie na "te tematy"?

Zyczę Pani odwagi i pomyślności,
irena.mielnik.madej@gmail.com