Czy senność, częste oddawanie moczu oraz ból podbrzusza mogą oznaczać ciążę?

Witam spóźnie mi się okres ok tyg od pewnego czasu jestem sena czesciej odaje mocz Dokucza mi bol podrzusza klucie w jajniku. Dodam ze od 5 lat kocham sie z partnerem ( stosunek przerywany ) czy moge byc w ciazy ?

Lek. Paweł Szadkowski

Ciąża nie jest wykluczona ponieważ stosunek przerywany nie jest dobrą metodą antykoncepcji. Sugeruję wykonać test ciążowy i ewentualnie wykonać badanie ogólne moczu, a w razie nasilonych objawów udać się do lekarza.