Czy serduszko zacznie bić?

Witam!
Według ostatniej miesiączki jestem w 8 tygodniu i 4 dniu ciąży. To moja druga ciążą, pierwsza zakończyła się poronieniem samoistnym w 6 tyg. 4 dni temu byłam na USG, pęcherzyk 33 mm, zarodek 4-5 mm. Brak bicia serduszka.
Czy istnieje szansa, że serduszko zacznie bić?
Bardzo proszę o odpowiedź.

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
czynność serca zarodka powinna uwidocznić się do 7 tygodnia ciąży. Dlatego w Pani przypadku powinna być już w badaniu UGS. Wielkość pęcherzyka ciążowego odpowiada wiekowi ciąży.
Nie pozostaje nic innego jak kolejne badanie USG. Być może jeszcze pojawi się akcja serca płodu.
Pozdrawiam