Czy silniejsze bóle brzucha podczas okresu oznaczają ciążę?

Witam.
Mam problem. Mam nieregularne miesiączki, ale zwykle w odstępach 32-35 dni.
Jakieś 2 mc temu chłopak przejechał po mojej @ i nie wiem czy miał spermę na palcach (prawdopodobne), a jak już, to wcześniej wytarł palec o spodnie, bluzkę itp. i dostaje okresy (2) normalne. Tylko, że bardziej boli mnie brzuch. I czy mogę być w ciąży? Ostatni okres spóźnił mi się o jakieś 2 dni i 1 dzień prawie go nie było, a później już było normalnie.
Proszę o szybką odpowiedź....

ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam.

W opisanej przez Panią sytuacji szansa na zapłodnienie jest naprawdę minimalna. Tym bardziej, że, jak rozumiem, ma Pani obfite miesiączki. Może Pani jednak w każdej chwili wykonać test ciążowy, aby całkiem się uspokoić.

Pozdrawiam!