Czy siniaki na nogach mogą być spowodowane poprzez drapanie?

Witam. Od około miesiąca czasu na nogach zaczęły pojawiać się siniaki. Wcześniej bardzo rzadko je miałam i pojawiały się jak już naprawdę bardzo mocno sie uderzyłam o coś. Teraz jest tak że nawet nie wiem kiedy mogłam sobie je "nabić". Obecnie mam na obu nogach kilkanaście małych siniaków i od wczoraj jeden duży ma około 15 cm długości i 4 cm szerokości. Czy to możliwe, że tylko od delikatnego drapania się mógł powstać? Dodam że od maja tego roku przyjmuje Seronil.

prosze Pania to objawy uboczne po leku. lek odstawić natychmiast miałem taką sytuację u pacjentki. i do psychiatry . badania morfologia aptt pt dimery.