Czy skok na brzuch ciężarnej może być zagrożeniem?

Witam. Wczoraj okazało sie, że jestem w ciąży. Jest to 3tydz 5dz. Corka dzisiaj rano obudziła mnie skokiem na brzuch, waży 12kg. Czy to mogło zaszkodzić?

Witam. W tak początkowym etapie rozwoju zarodka uraz spowodowany skokiem na brzuch jest bardzo mało prawdopodobny, aczkolwiek nie mogę tego wykluczyć. Badaniem, które da pewną odpowiedź jest USG przezpochwowe.