Czy skręcający ból w jelitach to objaw hemoroidów?

Mam 24 lata, wczoraj o 4 rano dostałam biegunki i skręca mnie z bólu w jelitach.. było pogotowie dostałam leki przeciwbólowe i rozkurczowe dożylnie, byłam u lekarza rodzinnego dostałam leki też rozkurczowe i na biegunkę i czopki, bo robie krwią,wszyscy twierdzą, że to hemoroidy. Minęła doba i nadal mnie boli brzuch i to masakrycznie mocno z każdym parciem i czuje jak mi idzie stolec to wtedy boli całe podbrzusze.. Nie wiem co robić dalej?

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Powinna Pani jednak zgłosić się ponownie na SOR lub izbę przyjęć, ponieważ są to objawy niepokojące (ból podbrzusza i stolce z domieszką krwi). Wykonanie podstawowych badań obrazowych jest w takim wypadku niezbędne. Tym bardziej, że objawy nie przeszły po zastosowanym leczeniu.